Jdi na obsah Jdi na menu
 


Introvert Otis

Jak Introvert Otis k divadlu přišel.5df037e1115143717113.jpg

      Jak naznačuje jméno jsem rád sám uvnitř sebe v božském klídku.Nikdo a nic mi nechybí,když můžu jen tak sedět nebo ležet a jenom bejt.A právě v tom svém stavu,na vrcholu blaženého klidu jsem ležel v lůně mateřském.Skoro se dalo říct spal sladce.Jenže né na věky.Přišel čas narodit se.

      A tím to všechno začalo!Na svět se mě vůbec nechtělo!Museli vzít na to kleště.Tahali mě jak řípu v tý pohádce nejdřív za nožičku,za zadeček a ouha i za hlavičku.Následky byli takové,že jsem si moc nepamatoval a zpožděně mě docházeli věci.

     Když jsem viděl třeba žebřík,nebo houpačku a pod.hned jsem to musel vyzkoušet.Pak jsem si teprve uvědomil nebezpečí.Často mě teda musely plačícího sundávat ze střech,stromů,okapů,eskalátorů a žebříků .Se slovy Otíku proč to děláš když se toho bojíš…Taky jsem rád rozebíral el.spotřebiče.Většinou jsem si popálil prsty a jednou i moji starší sestru,která se mě snažila odtáhnou když viděla jak se třesu v ruce drže nůž zapíchnutý do vypínače od lampičky.Chudák ta  byla tenkrát rudá jak strana.

     Těď to vypadá jako že jsem byl hloupý,ale to ne,já jsem to všechno pochopil sám,ale schovávali přede mnou nářadí.Jenom jsem zapomínal vytáhnout spotřebič ze zásuvky.Toto nebezpečné období jsem přežil jen šťastnou náhodou.Jednou jsem jeli na návštěvu k prarodičům .Měl tam před barákem děda opřenou motorku.Vylezl jsem na ní,ona se rozjela a dole jsem se zasekl hlavou mezi řidítka a králíkárnu. Od té doby se naštěstí bojím všeho i toho co není nebezpečný.

     Mojí introverci ,ale z mé hlavy nevytlouklo nic.Ani to že mě pan řídící  šobíšek co čtvrt hodinu omýval obličej studenou vodou.Jěště si pamatuju tu pachuť té křídy ze špinavý houby.On asi myslel že spím.No tenkrát za ksč se o meditacích nesmělo mluvit.Taky jsem pořád něco zapomínal brýle,kružítka,školní tašku,boty,plavky...No a když už jsem něco třeba věděl stejně jsem se nepřihlásil,protože jsem nechtěl být středem pozornosti.Jak jsem se teda mohl dostat ke hraní divadla?

    Je to jednoduché:Byl jenom fotbal a dramaťák.A já jsem na hřišti při pozorování mraků dostal tolik ran míčem a tolik slov od spoluhráčů,že volba byla jasná.Navíc do dramaťáku chodila Pavlínka.Bylo nás tam jen osm z toho sedm holek.No a protože jsem byl z kluků nejpohlednější a nejlepší dostával jsem pěkné role.Např.měsíček v Rusalce.Posléze jak se mě lepšila pamět hrál jsem dokonce vodníka.No když mě už táhlo na čtyřicet musel jsem z dramaťáku pryč.Ona stejně Pavlínka i ty ostatní toho nechaly už v šestnácti.

    V současném tělese,nemůžu si vzpomenout nyní na název,hraji velice těžké a náročné role.

Náš režisér totiž ve mně nalezl nesmírný talent.Neustále mě říká:prosím tě nehraj vůbec!Nemusíš vůbec nic hrát,jenom mluv pěkně nahlas tak jak mluvíš a ať je to trochu živější!V První hře jsem hrál Mírně vilného otce,ve druhé neméně úspěšné jsem byl Zbabělý úchyl a nyní hraji Homosexuálního fotografa.Prostě samé hlavní vedlejší role!

    Když nemusím nic hrát jako ti druzí,mám to vlastně úplně vrozený!Takzvaný

Rozený talent!Těď jsem mnohem sebevědomější.Jednou,když jsem se zeptal rejži kdy to tam mám teda přijít?Mě řekl,že tam musím být dřív než příjdu, a když jsem tam byl dřív než jsem přišel.Tak zase nakonec že jsem tam přišel pozdějc než jsem tam byl.No nejsem přece už žádná nula tak jsem mu řekl,že si to příště klidně může režírovat sám!!!

No od tý doby mě nechává v klidu.No a já ten klid miluju přece nejvíc.

Váš OttonototoIntrovertotto Otis

Nick:Loloboy69

 

Příspěvky

18. 1. 2017

herec, borec

/ Rubrika: Introvert Otis
 
Celý příspěvek